WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
  1. WILO HiMulti 3
  1. Gyártók és Márkák
  2. WILO
  3. WILO kerti önfelszívó szivattyú
  4. WILO HiMulti 3
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
Cikkszám:
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
WILO HiMulti 3-45 P/1/5/230/S1
Várható szállítási határidő: 3-10 nap
Szeretne hozzájutni ehhez a termékhez olcsóbban?
Íratkozzon fel hírlevelünkre és már küldjük is Önnek a kupont, amit azonnal felhasználhat!
FELIRATKOZOM
WILO minőség, elérhető ár!
Tápfeszültség:
230 V
Szállítókapacitás:
100 l/min
Emelőmagasság:
55 m
Teljesítmény:
1 060 W
Optimális munkapont :
65l/p - 40m
Szívómélység:
8
Csatlakozó (nyomóoldali):
1”
Csatlakozó (szívóoldali):
1”
Folyadék hőmérséklet:
+5...+35 °C
Hasonló kategória:
Kerti Önfelszívó Szivattyú WILO WILO kerti önfelszívó szivattyú
A szivattyuk.hu hivatalos WILO partner
  • Termékleírás
  • Adatok
  • Vélemények
  • Miért érdemes tőlünk vásárolni?
Termékleírás
Közvetlenül csatlakoztatott motorja beépített termikus motorvédő kapcsolóval rendelkezik (1 fázisú 230V-os kivtelek). A szivatyúház nagy szilárdságú Technopolymerből a járókerekek Noryl GF30 alapanygaból készülnek. A külső burkolat valamint a tengely nemesacélból. Tömítése csúszógyűrűs kerámia/szénszálas kivitelben.
Alkalmazása:
Adatok
Járókerék:
Noryl
Védettség:
X4
Max hozzáfolyási nyomás [bar]:
3 bar